E3 2019: Ea Games konferansında ne oldu?


  Star Wars Jedi: Fallen Order

Respawn Entertainment tarafından geliştirilen tek oyunculu Star Wars oyunu bu yılın en çok merak edilen yapımlarından biriydi. EA konferansında ilk sıradan 15 dakikalık oynanış görüntüsüyle gövde gösterisi yapan oyun hakkında birçok detay öğrendik!

Fallen Order, Episode III Revenge of Sith’in olaylarından sonrasında geçiyor. Karakterimiz Cal, Order 66’in açıklanmasından hemen sonra hayatta kalmaya çalışan bir Jedi. Ayrıca  tatlı bir BD-1 adında  Droid’i var. Droid’in seslerini orijinal filmin seslerini yapan efsane Ben Burtt yapmış.

Hikaye konusunda eski Star Wars oyunlarında olduğu gibi iyilik veyahut kötülük arasındaki seçimi siz yapmıyorsunuz. Respawn Entertainment bir Jedi hikayesi yaratmak istemiş ve oyunu bu şekilde tutuyor. Bu durum biraz lineer bir tecrübe oluşturabilir fakat hikaye iyi yazıldığı sürece eksiklik oluşturması söz konusu değil.

Oynanış konusunda ise BD-1’in interaksiyonları dikkat çeken taraf, bölümlerden bölümlere geçerken topladığınız sağlık eşyalarını daha sonra kendisinden alabiliyor ve dünyadaki çeşitli objelerle BD-1’i etkileşime sokarak yolunuzu açabiliyorsunuz. Yetenek puanları ve bu tarz toplanabilir eşyalar oyuna özelleştirme elementleri katıyor.

Oyunun 15 dakikalık gameplay videosunu  burdan bulabilirsiniz.

  Battlefiled 5

Battlefield V, hayranların aşırı baskısı ve isteğini duyup savaşın Pasifik Cephesine doğru yelken açıyor! Dice Los Angeles tarafından sahiplenilen oyun-Battlefield 4’ü kurtaran ekiptir- yeni haritalar, silahlar ve mekanlarla hayranlarını mutlu edecek gibi duruyor.Amerikan cephesinin açılmasıyla beraber M1 Garand gibi ikonik silahlar da oyuna eklenecek.Yeni haritaya burdan bakabilirsiniz.

   Apex Legends

Yeni sezonu 2 Temmuz’da gelecek olan Apex Legends envanterine L-Star adında deneysel kurşun atan bir ağır makineli tüfek ekliyor. L-Star sadece Care Packagelarda bulunabilecek altın aşama bir silah. Yeni sezonla beraber aynı zamanda oyuna yeni bir kahraman da katılacak! Tanıtım videosuna burdan bakabilirsiniz.

  Fifa 20

Fifa Street tamamen özelleştirilebilir karakterlerle beraber geri dönüyor. Kıyafetten dövmeye, cinsiyetten saça kadar her şeyi değiştirilebilir karakterlerinizle duvar pası yapmaya aşırı havalı top çevirme keyfi geri dönüyor. Ana oyunun mekaniklerine, özellikle topun fiziğine iyileştirilmeler yapıldığı da açıklanan şeyler arasında. Tanıtım videosuna burdan bakabilirsiniz.

  Madden Nfl

Madden yenilenmiş animasyonları, grafikleri ve mekanikleri ile daha gelişmiş bir deneyim sunmaya geliyor. Yıldız oyuncuların imza hareketlerini kullanarak rakiplerinizi eleyebilmek gibi otantik dokunuşlara sahip olacak yeni oyun akıcı bir deneyim vaat ediyor. Tanıtım videosuna burdan bakabilirsiniz.

  The Sims 4

The Sims 4, Dünya Okyanus Günü’nde duyurduğu yeni genişeleme paketiyle Polinezya kültüründen esinlenmiş bir adaya gidiyor. Jetskiler, deniz kızları ve birçok yenilik bulunduran genişleme paketi Sims 3’teki Island Paradise’ın yenilenmiş ve genişletilmiş versiyonunu andırıyor. Yaşadığınız süre içerisinde sosyal sorumluluklar alarak adanızın kirlenmesini önleyebilmek veyahut sorumsuz davranışlarınız sonucu adanın pisleşmesine şahit olmak gibi gayet güzel sosyal mesajlar da içeren bir genişleme olarak Island Living dikkat çekiyor. Tanıtım videosuna burdan bakabilirsiniz.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Havalı Havalı
14
Havalı
Harika Harika
26
Harika
Mutlu Mutlu
3
Mutlu
Şaşkın Şaşkın
23
Şaşkın
Sevdim Sevdim
30
Sevdim
Komik Komik
33
Komik
Tatlı Tatlı
10
Tatlı
Üzücü Üzücü
6
Üzücü
Taha

DevOyuncular.net Yazarı

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seçin
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları