E3 2019 Bethesda konferasında neler oldu?


  Deathloop

Dishonored serisinden tanıdığımız Arkane ekibi, bu sefer de DEATHLOOP adlı FPS oyunuyla karşımıza çıkıyor. Güzel sinematik görüntülerle boy gösteren DEATHLOOP’ta kazanmak için adadaki tüm hedefleri avlamanız gerekiyor. Oyunun ne zaman çıkacağı ve hangi platformlarda oynanacağı konusunda ise henüz herhangi bir şey söylenmedi. Tanıtım videosuna burdan bakabilirsiniz.

  Orion

 Bethesda Softworks; E3 2019’da yalnızca oyunları değil, geliştirdikleri yeni teknolojilerden de bahsetti. Bulut oyun performansını önemli ölçüde geliştirecek olan Orion adındaki yazılım platformunu duyuran Bethesda, bu platformun Google Stadia ve Microsoft xCloud üzerine açıklanmış olmasıyla beraber kullanıcıların ilgisini topladı. Bethesda, Orion ile birlikte kullanıcılara düşük internet hızlarında bile daha yüksek performanslı oyun deneyimi sunacağının sözünü verdi. 2019 sonunda Orion’un beta testlerinin yapılmaya başlanacağı da duyurulan bilgiler arasındaydı.

  Doom Eternal

FPS oyunlarının başyapıtlarından biri olan DOOM’un yeni oyunu DOOM Eternal için bir fragman yayınlandı. Ayrıca fragmanla beraber oyunun 22 Kasım’da çıkacağı da belirtildi. Tanıtım videosuna burdan bakabilirsiniz.

   Wolfenstein: Youngblood

Wolfenstein oyunları arasındaki açık ara farkla en iyi oynanışa sahip olacağı belirtilen Wolfenstein: Youngblood’da çok daha fazla silah bulunacak. Co-op modu da bulunan bu oyun 26 Temmuz’da PS4, Xbox One, Nintendo Switch ve PC için aynı anda çıkış yapacak. Tanıtım videosuna burdan bakabilirsiniz.

   The Elder Scrolls: Blades

Bethesda, E3 2019’da TES: Blades adlı bir mobil oyun da tanıttı. Şu andan itibaren mobil cihazlarda ücretsiz olarak oynanabilen bu oyun, 2019’un son bahar aylarında Nintendo Switch için de çıkacak. Tanıtım videosuna burdan bakabilirsiniz.

   Fallout 76

Fallout 76’ya battle royale modu geliyor! Nuclear Winter adındaki battle royale modu 52 kişiyle oynanacak. Bunun dışında oyuna insan npc’lerin eklenmiş olması da Fallout hayranlarını oldukça sevindirdi. Ayrıca Fallout 76, 10-17 Haziran arasında tüm platformlarda ücretsiz olarak oynanabilecek. Tanıtım videosuna burdan bakabilirsiniz.

   GhostWire: Tokyo

Oldukça iyi grafiklere sahip aksiyon-macera oyunu olan GhostWire: Tokyo, Resident Evil serisinin yaratıcısı Shinji Mikami’nin stüdyosunun elinden çıkan bir oyun. Oyunda, garip kaybolma olayları Tokyo’nun nüfusuna zarar verince bu olayların sebebini ortaya çıkarmaya çalışıyorsunuz. Bu süreçteki göreviniz, yetenekleriniz sayesinde şehri kötülüklerden arındırmak. Tanıtım videosuna burdan bakabilirsiniz.

   Commander Keen

Bethesda’nın E3 2019 konferansında tanıttığı bir diğer mobil oyun ise Commander Keen. 90’ların başındaki Commander Keen çizgi filminden esinlenilen bu oyun, 2019 yazında piyasaya sürülecek. Tanırım videosuna burdan bakabilirsiniz.

   Rage 2

Post apokaliptik bir çağda geçen Rage 2 için; “rise of the ghosts” adında yeni görevler, silahlar, araçlar gibi birçok şey içeren bir genişleme paketi yayınlanacağı duyuruldu. Bunların yanında “mech suits” adında oynanışa önemli derecede etki eden bir öğe de genişleme paketiyle beraber gelecek. Paketin ne zaman yayınlanacağına dair net bir tarih verilmedi fakat bu yılın sonlarına doğru yayınlanacağı tahmin ediliyor. Tanıtım videosuna burdan bakabilirsiniz.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Havalı Havalı
23
Havalı
Harika Harika
3
Harika
Mutlu Mutlu
13
Mutlu
Şaşkın Şaşkın
33
Şaşkın
Sevdim Sevdim
6
Sevdim
Komik Komik
10
Komik
Tatlı Tatlı
20
Tatlı
Üzücü Üzücü
16
Üzücü
Taha

DevOyuncular.net Yazarı

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seçin
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları